המסר של הסנאי הוא להיות מוכן אבל לא להגזים.

לאסוף רק את מה שנחוץ, ללמוד לעשות סדר פנימי במחשבות וברגשות. חשוב ללמוד לשחרר את כל מה שכבר לא משרת אותנו.

מצגות עסקיות זה לא מה שחשבתם

מצגת היא ביטוי ויזואלי של הרעיונות והידע שלכם בצורה תמציתית ומדויקת. זו הדרך ׳להיות מוכנים וגם ספונטניים׳ ולהוסיף יתרון משמעותי בעבודה מול לקוחות או משקיעים. המצגת תסייע לכם לעלות ברמת המקצועיות שלכם ובערך המוסף שתתנו לקהל היעד. 

 

עיצוב נכון של מצגת מגדיר את הנוכחות והסגנון שיתמכו בסיפור שבניתם. הקו העיצובי בא לידי ביטוי גם בטקסטים, בתמונות, בגרפים ובטבלאות, תוך שמירה על מקצב מסודר, וזהות תדמיתית ברורה. מצגת טובה מרתקת מהשקופית הראשונה ועד האחרונה, והצופים בה סקרנים לדעת מה עוד יהיה בהמשך.

 

כל מצגת דורשת התייחסות ייחודית. ישנן מטרות שונות, מציגים וקהלי יעד שונים. אנחנו מעצבים מצגות מותאמות במיוחד לארגונים, לחברות, לסטארט-אפים וליחידים. אנחנו אוהבים לעצב מצגות מרתקות בין אם מדובר במצגת פרופיל חברה או דו"ח רבעוני. אנחנו מאמינים שהשילוב בין הצגת תוכן איכותי לבין אסתטיקה יוצר מצגות משכנעות ובלתי נשכחות.

 

תהליך העבודה
 

בשלב הראשון אנחנו מכירים אתכם - המציגים. חשוב לנו לדעת מהי נקודת המוצא שלכם ולכן נסקור בקצרה את השוק והענף בהם אתם נמצאים ומהו ה-DNA של החברה שלכם. כך נוכל לחדד את מטרות המצגת אותה אתם מעוניינים להעביר ולהבין מיהו הקהל שלכם. המידע שנאסוף יסייע לנו לגבש את המסרים ואת המבנה והתוכן של המצגת.

בשלב השני ניגש לסיפור. בעזרת התכנים שכתבתם נייצר "סטוריבורד" המתאר את הדימויים הויז'ואלים והטקסטואלים בכל שקף ושקף. לאחר מכן נבנה קונספט עיצובי למצגת. נתבסס על שפה מיתוגית קיימת או חדשה ונשלב בה אלמנטים מאותן עולמות תוכן שיעשירו את המצגת. 

 

איך מתכננים מצגת טובה? כתבנו עבורכם את הפוסט "המצגת המקצועית הראשונה שלכם" >> 

פרויקטים רלוונטיים

© 2019 כל הזכויות שמורות לסטודיו TALA. קופירייטינג: ארז זכאי